FAQ

W tym miejscu zestawiliśmy najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.
Jeśli nie ma pośród nich interesującego Cię zagadnienia, prosimy o kontakt z nami.

W jakich godzinach Państwo pracują?

Firma R-SERVICE otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00

Jakich części zamiennych używają Państwo do regeneracji podzespołów?

Używamy tylko oryginalnych części dostarczanych nam przez firmy, których posiadamy autoryzację, oraz części znanych światowych producentów.

Do jakich pojazdów/maszyn regenerują Państwo podzespoły?

Regenerujemy oraz produkujemy (wały napędowe) podzespoły do wszelkich typów pojazdów użytkowych a także maszyn: od samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, busów, autokarów, samochodów ciężarowych, pojazdów rolniczych do maszyn i urządzeń stacjonarnych, przemysłowych, rolniczych. Jeżeli mają Państwo jakiś nietypowy pojazd lub maszynę prosimy o kontakt z naszą firmą. Jeżeli będziemy mogli pomóc, POMOŻEMY!

Czy Państwa działalność obejmuje tylko Bielsko-Biała i okolice?

Nie. Choć siedziba firmy znajduje się w Bielsku-Białej to zasięg naszej działalności obejmuje całą Polskę. Obsługujemy również klientów spoza Polski. Dostawy od i do odbiorców na terenie kraju i za granicą realizowane są za pomocą firm kurerskich i transportowych.

Jak sprawdzane są podzespoły po regeneracji?

Każdy wał napędowy po naprawie (także nowy) jest sprawdzany i wyważany dynamicznie na wysokich obrotach na wyważarce firmy Schenck. Każda przekładnia kierownicza sprawdzana jest na specjalistycznym stanowisku kontrolnym symulującym jej pracę w warunkach rzeczywistych. Każda pompa wody sprawdzana jest na specjalistycznym stanowisku kontrolnym.

Czy w Państwa firmie można liczyć na rabaty?

Rabaty są możliwe dla uzyskania przez Stałych Klientów, korzystających z naszych usług regularnie. Rabaty są ustalane indywidualnie. Nasza firma organizuje również różnego rodzaju promocje dla klientów indywidualnych. Dlatego proszę czujnie obserwować naszą stronę www.

Naprawiamy części do każdego
typu pojazdów i maszyn*

* wg oferty

Gdzie jesteśmy?