Ekonomicznie i komfortowo z ogrzewaniem wodnym

Image
ogrzewanie

Ekonomicznie i komfortowo z ogrzewaniem wodnym

Użytkowanie samochodu osobowego w zimowych warunkach jest opatrzone pewnym ryzykiem. Wielokrotne zapalanie zimnego silnika powoduje jego większe zużycie i sprawia, że przestaje on działać poprawnie i szybciej nadaje się do wymiany.
Rozwiązaniem tego problemu jest przygotowanie silnika do jego odpalenia wcześniej, a więc nagrzanie go zanim dojdzie do zapłonu, na przykład przy pomocy wodnego ogrzewania.

Co daje ogrzewanie wodne w pojazdach osobowych ?
Urządzenia do ogrzewania wodnego są zintegrowane z systemem chłodniczym pojazdu. Dzięki temu następuje ogrzanie silnika do optymalnej temperatury, nawet przy bardzo niskich temperaturach występujących na zewnątrz. Rozruch silnika następuje więc bezproblemowo i bezpiecznie dla samego pojazdu.

Dodatkową zaletą stosowania takiego systemu ogrzewania jest możliwość ogrzania kabiny kierowcy, bez pozostawiania silnika pojazdu „na chodzie”. Szyby są pozbawione lodu i zamiast zajmować się odśnieżaniem i drapaniem możemy od razu jechać.
Rozruch takiego ogrzewania może następować po ustawieniu godziny włączenia na programatorze, zdalnie poprzez pilota lub nawet przez telefon komórkowy.

 

Naprawiamy części do każdego
typu pojazdów i maszyn*

* wg oferty

Gdzie jesteśmy?